Każde zamówienie jest indywidualne i zależy od stopnia skomplikowania i rozmiaru projektu, a także wybranego wkładu kominkowego (którego ceny mogą wahać się od kilkuset złotych w przypadku biokominków, od około 1500 zł w przypadku wkładów powietrznych po nawet kilkanaście tysięcy złotych w przypadku najnowszych i najbardziej zaawansowanych wkładów kominkowych).

Aby jednak przybliżyć Państwu koszt kominka z naszymi usługami, prezentujemy podstawowe ceny kominków i kompleksowej usługi montażowej wraz zabudową kominka.

Kominki nowoczesne – ceny od 8 000 zł

(cena zawiera koszt wkładu, transportu, materiałów i robocizny)

Kominki rzeźbione – ceny od 10 000 zł

(cena zawiera: wkład, transport, materiał, robocizna)

Kominki kaflowe – ceny od 9 000 zł

(cena zawiera: wkład, transport, materiał, robocizna)

Biokominki – ceny od 3 000 zł

(cena zawiera: wkład, materiał, transport, robocizna)

Po szczegółową wycenę wymarzonego kominka zapraszamy do kontaktu i spotkania na miejscu inwestycji podczas którego wybierzemy odpowiedni dla Państwa wkład i dokładnie wycenimy kominek.

Nasza firma współpracując z najlepszymi producentami wkładów i materiałów do kominków zapewni Państwu korzystne ceny i najwyższej jakości materiały.

Na wszystkie nasze prace i materiały wystawiamy faktury VAT oraz przedstawiamy koszty w postaci faktur i paragonów za materiały, oferując pełny wgląd w koszty Państwa inwestycji.

Należymy do programu Rzetelna Firma gdzie mogą nas Państwo sprawdzić klikając na poniższy baner.