Realizujemy inwestycje według indywidualnych projektów dostosowanych do Państwa potrzeb. Dzięki temu, że posiadamy własną pracownię rzeźbiarską, oprócz zabudowy kominków specjalizujemy się też w wykonywaniu kominków artystycznych – rzeźbionych, które są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Jest to najbardziej efektowna i oryginalna pozycja w naszej ofercie.

Nasza firma produkuje obudowy kominkowe z naturalnych kamieni takich jak: granit, marmur, wapień czy piaskowiec, które kupujemy z najlepszych i sprawdzonych składów kamienia w Polsce. Następnie sami kamień tniemy, obrabiamy i szlifujemy zapewniając najwyższa jakość i dokładność wykończenia.

Specjalizujemy się też w wykonywaniu rzeźbionych portali kominkowych z różnych rodzajów drewna, np: dębina, buczyna, heban, czy orzech.

Posiadamy wiele gotowych obudów kominkowych, ale w zależności od oczekiwań klienta zaprojektujemy obudowę według jego wymagań i wskazówek

Współpracujemy z najlepszymi producentami wkładów kominkowych dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru wkładu spośród szerokiej gamy produktów. Do wykończenia naszych kominków używamy najwyższej jakości materiałów: m. in. płyt krzemieniowo-wapiennych firmy Parkanex.