Jesteśmy w stanie zaprojektować i wybudować, a nawet wyrzeźbić niepowtarzalną obudowę kominka, która będzie wyróżniać się oryginalnością. Jednak, aby kominek był dokładnie zrobiony wg. pomysłu klienta i spełniał zamierzone funkcje najpierw musi zostać poprawnie zaprojektowany.

Na miejscu u klienta sprawdzamy możliwości techniczne nieruchomości, ustalamy jaki kominek i o jakiej mocy może zostać zainstalowany, gdzie można go zainstalować (co w przypadku kominków innych niż biokominki łączy się z umiejscowieniem przewodu kominowego).

Następnie wybieramy rodzaj wkładu, rozmiar kominka i styl w jakim inwestor będzie sobie życzył wykończenie zabudowy kominka. Po określeniu podstawowych parametrów przystępujemy do rysunku technicznego i szkicu kominka, który przybliży nam projekt, a także pozwoli wyeliminować problemy i wprowadzić zmiany wg. życzeń klienta.

Razem z projektem dostarczymy dokładna wycenę wszystkich elementów projektu kominka i jego montażu. Nasza firma zapewnia pełen zakres usług związany z instalacja tak więc jesli klient zażyczy sobie kominek z instalacja grzewcza, nie będzie się musiał martwic o szukanie specjalistów w dziedzinie wentylacji czy hydrauliki.