Współpracujemy z najlepszymi producentami wkładów kominkowych w Polsce umożliwiając Państwu wybór wkładu spośród szerokiej gamy produktów polskiego producenta Kratki.

Możemy zaproponować wkłady kominkowe każdego rodzaju konwekcyjne, powietrzne, z płaszczem wodnym, elektryczne, gazowe czy wkłady ekologiczne – tzw. biokominki.

Spośród bogatego asortymentu produktów dopasujemy odpowiedni wkład kominkowy, który będzie spełniał wszystkie wymagania techniczne, estetyczne i cenowe. W razie wątpliwości odpowiemy na każde pytanie i podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najbardziej korzystne.

Każdy kominek, który poza funkcja estetyczną ma spełniać funkcje ogrzewania pomieszczeń i zapewniać bezpieczeństwo powinien być wyposażony w wysokiej jakości wkład kominkowy. Obecnie najbardziej popularne wkłady to wkłady żeliwne oraz stalowe, przeszklone z jednej, a nawet trzech stron, możemy zaproponować tez wkłady akumulujące ciepło obudowane kaflami.

Współpracujemy i montujemy wkłady kominkowe najlepszych producentów kominków i akcesoriów kominkowych, m.in. z renomowana z firmą Kratki, której wkłady prezentujemy poniżej. Wysokiej jakości wykonanie i długa gwarancja zapewniają komfort z użytkowania kominka przez długie lata, a także dają gwarancje niezawodności i bezpieczeństwa. Na wszystkie wkłady otrzymają Państwo gwarancję producenta, która wynosi minimum 2 lata na wkłady gazowe, 5 lat na powietrzne i z płaszczem wodnym. Do tego nasza firma daje gwarancję na montaż i zabudowę kominka na taki sam okres jak gwarancja producenta wkładu kominkowego.

Poniżej przedstawiamy rodzaje i modele proponowanych przez nas wkładów kominkowych, jeśli mają Państwo pytania, chęć zapoznania się z pełną ofertą czy obejrzeniu katalogów producenta zapraszamy do kontaktu. Polecimy odpowiedni wkład i udzielimy rad odnośnie instalacji.

Wkłady kominkowe powietrzne

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Wkłady kominkowe gazowe

Biokominki