Nasza firma zajmuje się montażem i zabudową kominków wszelkiego rodzaju.

Projekt zabudowy uzgadniamy według pomysłu klienta bądź sami chętnie zaproponujemy najlepiej odpowiadające rozwiązanie.
Kominki możemy zabudować w sposób prosty i nowoczesny, ale też tradycyjny lub dowolny pod zamówienie klienta. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie artystycznym i profesjonalnym wykańczaniu wnętrz potrafimy wykonać każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt.

Każdy kominek i jego zabudowa traktowana jest indywidualnie i dostosowywana do potrzeb i budżetu inwestora. Zajmujemy się pozyskaniem materiałów i elementów potrzebnych do realizacji projektu oferując przy tym konkurencyjne ceny u znanych producentów jak i gwarancję najwyższej jakości. Posiadamy własną pracownię rzeźbiarską, produkujemy obudowy kominkowe z naturalnych kamieni, a także wykonujemy rzeźbione portale kominkowe drewniane.
Do wykończenia naszych kominków używamy najwyższej jakości materiałów: płyt krzemieniowo-wapiennych firmy Parkanex.

Zapewniamy staranne wykończenie i zabudowę kominka, która będzie podkreślać jego wygląd i spełniać wszystkie wymogi techniczne, także nie tylko będzie wyglądać pięknie na zewnątrz, ale będzie doskonale wykonana wewnątrz wokół wkładu kominka zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa.

Zapraszamy do naszej galerii gdzie znajda Państwo nasze realizacje dotyczące zabudowy kominkowej i wykończenia wnętrz.